Od startupu do lidera rynku: sprawdzony model delegowania opiekunów do Niemiec - Konferencja Online 1.2.2024 15.00

  Od startupu do lidera rynku: sprawdzony model delegowania opiekunów do Niemiec - Konferencja Online 1.2.2024 15.00  Podczas Konferencji Online zaprezentowany zostanie legalny i sprawdzony model delegowania polskich opiekunów do Niemiec.

Podczas Konferencji Online zaprezentowany zostanie legalny i sprawdzony model delegowania polskich opiekunów do Niemiec.

Kancelaria Brighton&Wood obsługuje aktualnie kilkadziesiąt firm świadczących usługi opieki domowej w Niemczech i kilkanaście wiodących firm pośredniczących w pozyskiwaniu kontraktów (rodzin) w Niemczech. W ostatnich dwóch dekadach, bazując na wieloletnim doświadczeniu całego zespołu Brighton&Wood, modelach delegowania, sprawdzonej w tysiącach postępowań kontrolnych i sądowych dokumentacji oraz przemyślanych strategiach, kilku przedsiębiorców urosło od zera (start-up) do lidera rynku opieki domowej w Niemczech. Wszyscy liderzy rynku opieki domowej w Niemczech obsługiwani są w ostatnich dwudziestu latach przez Brighton&Wood. www.Brighton&Wood.com

Kancelaria Brighton&Wood, ELYSIUM i Global Employment stworzyły dla firm delegujących opiekunów do Niemiec unikalny system kompleksowego wsparcia: www.Elysium-Europe.eu/opieka

Konferencja jest bezpłatna dla Członków Klubu Premium Europejskiego Zrzeszenia Opieki Domowej w Berlinie.

Członkowie Klubu Przedsiębiorców Europejskiego Zrzeszenia Opieki Domowej w Berlinie korzystają ze zniżki 50%, a członkostwo w Klubie jest bezpłatne.

 

Więcej informacji i formularz:

Konferenz | VerbandPflege.eu